ESET NOD32 Antywirus, Smart Security – Opinie o programie antywirusowym

ESET NOD32 Antywirus

Firma Eset jest światowym gigantem w zakresie produkcji oprogramowania antywirusowego. Produkty tego przedsiębiorstwa znane i doceniane są przez użytkowników na całym świecie. Zatem, dlaczego tak jest? O tym przeczytasz w tym artykule!

ESET antywirus

Eset – krótko o firmie

Początki przedsiębiorstwa Eset sięgają 1992 roku. Wtedy to trzech pasjonatów technologii i zabezpieczeń z Bratysławy postanowiło wspólnie założyć firmę. Jak nie trudno się domyślić, od samego początku istnienia miała ona zajmować się zabezpieczeniami komputerów przed złośliwym oprogramowaniem.

Wraz z biegiem czasu produkty marki Eset nabrały bardzo dużego rozgłosu, a użytkownicy doceniali głównie niezawodność i prostotę obsługi interfejsu. Dziś firma ta jest wzorem dla każdego, kto nie tylko chce zabezpieczyć swój komputer, ale również wprowadzić swój system zabezpieczeń na rynek.

Produkty Eset

Uznawanym za najlepszy, a zarazem najnowszym „dzieckiem” Eset jest pakiet oprogramowania Smart Security. To rozbudowany kombajn, który jest w stanie kompleksowo zabezpieczyć każdy komputer, smartfon, a nawet tablet. Nabywając odpowiednią licencję, możesz mieć pewność, że zarówno Twoje dane, jak i wizerunek, czy poufne informacje dotyczące Twojej osoby lub firmy nie dostaną się w niepowołane  ręce bez względu na to, na jakim urządzeniu je przechowujesz.

Eset NOD 32 może być zarówno częścią pakietu Smart Security, jak i osobnym produktem. Program ten, za sprawą bardzo dobrej ochrony przed wirusami, atakami hakerskimi, czy szpiegowaniem został wielokrotnie uznany za najlepszy na rynku. Ochrona przy jego pomocy jest w pełni kompleksowa, co jest rzadkim zjawiskiem w przypadku oprogramowania tego typu.

Dla klientów biznesowych przeznaczone są pakiety Secure i Endpoint. Charakteryzują się one zbliżoną funkcjonalnością względem produktów dla użytkowników domowych, jednak wiele z nich umożliwia ochronę serwerów, maszyn wirtualnych, czy bram internetowych wykorzystywanych przez dane przedsiębiorstwo.

Wady i zalety. Opinie użytkowników.

Wadę jedynie może stanowić cena produktów, która według oficjalnej strony firmy, w przypadku rocznej licencji wynosi:

  • 129,15 zł za ESET NOD32 Antivirus,
  • 170, 90 zł za ESET Smart Security.

Zalet korzystania z produktów ESET jest zdecydowanie więcej. Jako pierwszą musimy wymienić kompleksową ochronę. Program swoim działaniem obejmuje wszystkie, najważniejsze aspekty związane z korzystaniem z komputera podłączonego do Internetu. Ponadto wybrane pakiety pozwalają na objęcie ochroną również urządzeń mobilnych.

Kolejną zaletą jest fakt, że programy ESET charakteryzują się niezwykle łatwym w obsłudze i przyjaznym interfejsem, dlatego z ustawieniami poradzi sobie nawet niedoświadczona osoba. Ostatnią, ale najważniejszą zaletą jest to, że wszystkie produkty ESET korzystają z bardzo rozbudowanej bazy wirusów. Dzięki temu wykrywalność złośliwego oprogramowania i ataków hakerskich wynosi aż 99,9%!

Opinie o ESTE na forach:

„Uwielbiam NOD-a 32. Dzięki temu programowi mogę bez obaw wykorzystywać swój komputer do pracy, nawet gdy jestem poza domem. Jak dla mnie super oprogramowanie mimo dość dużej ceny.”  – Rafał

„Wybrałam eseta, bo nie jest skomplikowany w obsłudze. Wystarczy zainstalować, uruchomić aktualizację i wszystko działa. To lubię!”  – Patrycja

„NOD 32 to program idealny dla osób, które nie znają się na komputerach i wszystkich zabezpieczeniach. Ja również zaliczam się do tego grona, dlatego z NOD ESET 32 nie rozstaję się już od kilku lat” – Robert

ESET bardzo dobrze pokazuje, że mimo ogromnej wielkości firmy z wieloma siedzibami w różnych krajach można bardzo dobrze zadbać o potrzeby użytkownika. Dbałość przejawia się głównie w łatwości obsługi oprogramowania, a także kompleksowości oferowanych zabezpieczeń. Wybierając produkt ESET, możesz pieć pewność, że zarówno Twoje dane, jak i cenne informacje będą bezpieczne bez względu na okoliczności.

 

3 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *