Panda Antivirus

Panda Anitivirus jest obecnie jednym z najtańszych, jak nie najtańszym programem antywirusowym dostępnym na polskim rynku. Przy tym oferuje również bardzo dobrą i kompleksową ochronę przeciwko atakom hakerskim, phishingowi, czy złośliwemu oprogramowaniu. Zatem, jak wygląda oferta Panda Antivirus?

panda

Krótko o Pandzie

Panda Antirivus jest oprogramowaniem antywirusowym, które do swojego działania wykorzystuje chmurę obliczeniową. Dzięki niej każdego dnia do bazy wirusów dodawane są nowe algorytmy. W ten sposób wykrywalność nowych zagrożeń jest ciągle na bardzo dobrym poziomie. Oferta firmy zawiera idealne rozwiązania zarówno dla użytkowników domowych, jak i firmy.

Oferta Panda Antivirus

Użytkownicy korzystający z systemu Windows mogą wybrać jeden spośród czterech planów: Basic Protection, Advanced Protection, Complete Protection i Premium Protection. Pierwszy, najtańszy pakiet kosztuje jedynie 69.99 zł w przypadku rocznej licencji i zapewnia podstawową ochronę danych na komputerze PC i smartfonie lub tablecie. Ponadto plan ten dostępny jest również na urządzenia z systemem iOS i Mac.

Premium Protection to nie tylko ogrom zabezpieczeń wykorzystujących chmurę i wirtualną przestrzeń dyskową na dane, ale również wsparcie techniczne dostępne przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Podstawowa cena tego planu to 171,49 zł dla rocznej licencji.

Opinie użytkowników. Wady i zalety

„Program ma jedną, zasadniczą wadę – potrafi się zawiesić w najmniej oczekiwanym momencie. Poza tym super” – Marcin

„Fajny, bezobsługowy, informuje tylko wtedy, gdy potrzeba” – Małgorzata

Wady to wspomniane w opinii okresowe problemy z działaniem. Jednak nie zdarzają się one zbyt często. Do zalet zaliczyć można wzorowy poziom zabezpieczeń, niską cenę, a także łatwy w obsłudze interfejs.

Test antywirusa (sprawdź nasz ranking antywirusów na stronie głównej):

Panda Antivirus to program, na którego zakup  powinny zdecydować się osoby potrzebujące bardzo dobrego zabezpieczenia danych, tożsamości, czy transakcji zawieranych w sieci. Ponadto za zakupem przemawia również atrakcyjna cena, a także dopracowany, bezobsługowy interfejs.

Panda Antivirus
5 (100%) 1 oceny

7 komentarzy

  1. Bardzo fajny antywirus, nie mam zastrzeżeń. Można sobie na spokojnie sprawdzić jego działanie, ponieważ wersja testowa dostępna jest przez 30 dni.

  2. Po wersji testowej, doszedłem do wniosku, że bardzo dobrze się sprawuje i czyści wirusy automatycznie. Nie mam żadnych zastrzeżeń, cena również korzystna. Polecam

  3. generalnie fajny antywirusek, mi się nigdy nie zacinał, czasami blokował piki niepotrzebnie, ale to każdy tak czasem ma

  4. Dobry antywirus, używam go odkąd mam laptopa, czyli już ze 3 lata. Nie miałem z nim żadnych problemów, laptop nie jest zawirusowany, więc działa.

  5. Moim zdaniem ten program w pełni spełnia swoje zadanie. Już w bezpłatnej wersji doskonale chroni komputer i ostrzega przed wszelkimi zagrożeniami. Z czasem dokupiłem dodatkowe pakiety i jestem jak najbardziej zadowolony.

  6. Lubię tego antywirusa, nie jest drogi a sprawdza się bardzo dobrze. Mam dobrą opinię o Panda antivirus.

  7. U mnie na kompie panda działa bardzo dobrze, nie spowalnia komputera i chroni przed złośliwym oprogramowaniem. W dzisiejszych czasach antywirus to podstawa.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *