Panda Antivirus

Panda Anitivirus jest obecnie jednym z najtańszych, jak nie najtańszym programem antywirusowym dostępnym na polskim rynku. Przy tym oferuje również bardzo dobrą i kompleksową ochronę przeciwko atakom hakerskim, phishingowi, czy złośliwemu oprogramowaniu. Zatem, jak wygląda oferta Panda Antivirus?

panda

Krótko o Pandzie

Panda Antirivus jest oprogramowaniem antywirusowym, które do swojego działania wykorzystuje chmurę obliczeniową. Dzięki niej każdego dnia do bazy wirusów dodawane są nowe algorytmy. W ten sposób wykrywalność nowych zagrożeń jest ciągle na bardzo dobrym poziomie. Oferta firmy zawiera idealne rozwiązania zarówno dla użytkowników domowych, jak i firmy.

Oferta Panda Antivirus

Użytkownicy korzystający z systemu Windows mogą wybrać jeden spośród czterech planów: Basic Protection, Advanced Protection, Complete Protection i Premium Protection. Pierwszy, najtańszy pakiet kosztuje jedynie 69.99 zł w przypadku rocznej licencji i zapewnia podstawową ochronę danych na komputerze PC i smartfonie lub tablecie. Ponadto plan ten dostępny jest również na urządzenia z systemem iOS i Mac.

Premium Protection to nie tylko ogrom zabezpieczeń wykorzystujących chmurę i wirtualną przestrzeń dyskową na dane, ale również wsparcie techniczne dostępne przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Podstawowa cena tego planu to 171,49 zł dla rocznej licencji.

Opinie użytkowników. Wady i zalety

„Program ma jedną, zasadniczą wadę – potrafi się zawiesić w najmniej oczekiwanym momencie. Poza tym super” – Marcin

„Fajny, bezobsługowy, informuje tylko wtedy, gdy potrzeba” – Małgorzata

Wady to wspomniane w opinii okresowe problemy z działaniem. Jednak nie zdarzają się one zbyt często. Do zalet zaliczyć można wzorowy poziom zabezpieczeń, niską cenę, a także łatwy w obsłudze interfejs.

Test antywirusa (sprawdź nasz ranking antywirusów na stronie głównej):

Panda Antivirus to program, na którego zakup  powinny zdecydować się osoby potrzebujące bardzo dobrego zabezpieczenia danych, tożsamości, czy transakcji zawieranych w sieci. Ponadto za zakupem przemawia również atrakcyjna cena, a także dopracowany, bezobsługowy interfejs.

7 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *